Ceníky

Ceník ubytování a služeb

Ceník 2016/2017

(PLATNÝ DO 14.03.2017)

Zajímají vás ceny hotelového ubytování, lázeňský či wellness programů nebo ceny dalších příplatků… prohlédněte si kompletní ceník našich služeb, který je platný do 14.03.2017.

Více informací »

Ceník 2017/2018

(PLATNÝ OD 15.03.2017)

Zajímají vás ceny hotelového ubytování, lázeňský či wellness programů nebo ceny dalších příplatků… prohlédněte si kompletní ceník našich služeb, který je platný od 15.03.2017.

Více informací »

Speciální nabídky

V hotelu Imperial jsme si pro vás připravili také speciální nabídku v podobě různých slev a zvýhodnění. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny si patřičně užijete.

Více informací »

ambulantní lázeňská péče

Ceny ambulantní lázeňské péče v kombinaci s různými možnostmi stravování najdete na následující stránce.

Více informací »

Procedury

Hledáte-li kompletní seznam lázeňských a wellness procedur poskytovaných v hotelu Imperial a informace o jejich cenách, najdete je zde.

Více informací »

Transfery

Nabízíme vám transfery nejen z letiště do hotelu a zpět, ale i na další zajímavá místa po celé České republice. Vyberte si dopravní prostředek podle vašeho vkusu, nebo počtu osob ve vaší výpravě.

Více informací »

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Toužíte strávit svátek všech zamilovaných, Svatého Valentýna, v romantickém a stylovém prostředí? Valentýn v Imperialu trvá po celý únor ...

Více informací
Menu