Ceníky

Ceník ubytování a služeb

Ceník 2018/2019

(PLATNÝ OD 15.03.2018)

Zajímají vás ceny hotelového ubytování, lázeňský či wellness programů nebo ceny dalších příplatků… prohlédněte si kompletní ceník našich služeb, který je platný od 15.03.2018.

Více informací »

Speciální nabídky

V hotelu Imperial jsme si pro vás připravili také speciální nabídku v podobě různých slev a zvýhodnění. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny si patřičně užijete.

Více informací »

ambulantní lázeňská péče

Ceny ambulantní lázeňské péče v kombinaci s různými možnostmi stravování najdete na následující stránce.

Více informací »

Procedury

Hledáte-li kompletní seznam lázeňských a wellness procedur poskytovaných v hotelu Imperial a informace o jejich cenách, najdete je zde.

Více informací »

Transfery

Nabízíme vám transfery nejen z letiště do hotelu a zpět, ale i na další zajímavá místa po celé České republice. Vyberte si dopravní prostředek podle vašeho vkusu, nebo počtu osob ve vaší výpravě.

Více informací »

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na služby hotelu Imperial v Karlových Varech k zakoupení on-line Potěšte své blízké dokonalým dárkem a zakupte jim dárkový poukaz na pětihvězdičkové služby hotelu Imperial.

Více informací »

Hotelové sety

Začněte svůj pobyt v hotelu Imperial stylově. Objednejte sobě a svému doprovodu některý z našich hotelových setů. Po náročné cestě si tak můžete v soukromí svého pokoje vychutnat skleničku skvělého sektu nebo šampaňského a čerstvé ovoce.

Více informací »

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Využijte do 14.03.2019 20% slevy na vybrané léčebné a medical wellness programy. Postačí, když si svůj pobyt zarezervujete přes naše webové stránky nebo prostřednictvím našeho rezervačního oddělení.

Rezervovat nyní
Menu