Ceníky

Ceník ubytování a služeb

Speciální nabídky

V hotelu Imperial jsme si pro vás připravili také speciální nabídku v podobě různých slev a zvýhodnění. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny si patřičně užijete.

Více informací »

ambulantní lázeňská péče

Ceny ambulantní lázeňské péče v kombinaci s různými možnostmi stravování najdete na následující stránce.

Více informací »

Procedury

Hledáte-li kompletní seznam lázeňských a wellness procedur poskytovaných v hotelu Imperial a informace o jejich cenách, najdete je zde.

Více informací »

Transfery

Nabízíme vám transfery nejen z letiště do hotelu a zpět, ale i na další zajímavá místa po celé České republice. Vyberte si dopravní prostředek podle vašeho vkusu, nebo počtu osob ve vaší výpravě.

Více informací »

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na služby hotelu Imperial v Karlových Varech k zakoupení on-line Potěšte své blízké dokonalým dárkem a zakupte jim dárkový poukaz na pětihvězdičkové služby hotelu Imperial.

Více informací »

Hotelové sety

Začněte svůj pobyt v hotelu Imperial stylově. Objednejte sobě a svému doprovodu některý z našich hotelových setů. Po náročné cestě si tak můžete v soukromí svého pokoje vychutnat skleničku skvělého sektu nebo šampaňského a čerstvé ovoce.

Více informací »

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE
Menu