Hotel Imperial je členem sdružení MEDISPA

Hotel Imperial je členem zájmového sdružení MEDISPA.

MEDISPA je sdružení právnických osob, které se snaží zachovat dobrou pověst a vysokou kvalitu lázeňských služeb na území nejen Karlovarského kraje. Sdružení bylo založeno před deseti lety, tedy v období vzniku mnoha menších hotelů a penzionů, které často využívaly v prodeji hlavně své umístění v lázeňských městech. Bohužel poskytování lázeňské péče a kvalita služeb byla na mnohem nižší úrovni - procedury bez použití přírodních léčivých zdrojů, podávání procedur personálem bez příslušného odborného zdravotnického vzdělání atd.

Hlavním cílem sdružení MEDISPA je dlouhodobě sledovat kvalitu poskytovaných služeb v jednotlivých lázeňských zařízeních a dodržování všech platných legislativních norem. K tomu slouží přísná certifikační kritéria, jejichž dodržování kontroluje odborná komise. Pokud proběhne certifikační proces úspěšně, lázeňské zařízení obdrží certifikát o členství a samolepky s logem, které jsou následně umístěny na dveřích jednotlivých hotelů. Klient přijíždějící do takto označených zařízení má základní jistoty, jako například péči odborných lékařů a kvalifikovaného zdravotnického personálu, nepřetržitou službu zdravotních sester, široký výběr procedur s využitím místních léčivých zdrojů a v neposlední řadě i stravu připravovanou pod dohledem odborníků.

Pod značkou MEDISPA najdete to nejlepší z českého lázeňství, proto neváhejte rezervovat svůj pobyt v hotelu Imperial  ještě dnes.

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE
Menu