Hotel Imperial v hlavní roli vánočního příběhu "Přání k mání"

Karlovarský hotel Imperial hraje jednu z hlavních rolí v pohádkovém filmu letošních Vánoc "Přání k mání". Pro účely příběhu byl přejmenován na hotel Bosák, jehož stejnojmenného majitele hraje Vítězslav Jandák. Snímek, který připravil režisér Vít Karas, vznikl v česko-slovenské koprodukci podle scénáře Miroslava Adamce.

 

„Natáčení v hotelu Imperial probíhalo nejen ve všech interiérech, ale využili jsme i krásné prostředí velké hotelové zahrady. V podstatě jsme na devět dnů se stočlenným štábem a sto padesáti komparsisty zabrali celý hotel,“ říká vedoucí produkce Ivana Jaroschy a dodává: „Přání k mání není úplně typickou vánoční pohádkou, neodehrává se na zámku a hrdiny nejsou princ s princeznou. Jedná se o vánoční příběh, který ukazuje, že láska buď je, nebo není. A žádné kouzlo tomu nepomůže. To ale neznamená, že opravdová kouzla a čáry neexistují.“

 

Příběh hravou a humornou formou vypráví o několika podobách lásky: o trampotách náctiletého Alberta, který je až po uši - a hlavně neopětovaně - zamilován do sestry svého nejlepšího kamaráda, o lásce mezi Albertovými rodiči – varietním kouzelnickým duem prožívajícím krizi středního věku, a také o lásce rodičovské, kdy se floutek a lamač dívčích srdcí Bosák junior snaží získat pozornost a lásku svého otce, mocného hoteliéra.

 

„Karlovy Vary jsem si pro natáčení vybral zejména kvůli majestátnímu hotelu Imperial. Svou pozicí a architekturou je zcela výjimečný a já si upřímně nedovedl představit dokonalejší variantu pro ztvárnění našich představ. V hotelu navíc pro naši pohádku našli obrovské pochopení, umožnili nám natáčet kdekoliv jsme potřebovali, a postarali se o nás v pravdě pohádkově tak, jak to doposud málokterý z nás při natáčení zažil. Majitelům i veškerému personálu tak za jejich vstřícnost a trpělivost s námi patří obrovský dík,“ doplňuje režisér Vít Karas.

 

Přání k mání vzniklo v koprodukci České televize a TV Markíza. V hlavních rolích se objeví Jitka Čvančarová, Martin Myšička, Jan Vondráček, Simona Babčáková, Lukáš Latinák, Marián Slovák, Vítězslav Jandák, Milan Šteindler, Adrian Jastraban, Václav Neužil a další.

Splňte si své přání, stejně tak jako hlavní hrdinové tohoto dojemného vánočního příběhu a rezervujte si svůj pobyt v pohádkovém hotelu Imperial v Karlových Varech ještě dnes!

 

 

 

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Využijte do 14.03.2019 20% slevy na vybrané léčebné a medical wellness programy. Postačí, když si svůj pobyt zarezervujete přes naše webové stránky nebo prostřednictvím našeho rezervačního oddělení.

Rezervovat nyní
Menu