Okolí & Volný čas

"Památky, výlety, aktivity"

Lázně Karlovy Vary založil císař Karel IV. po objevení zdejších blahodárných pramenů v roce 1358. Od té doby láká přírodní léčivá síla místních pramenů lidi z celého světa. Karlovy Vary se ale neproslavily jen unikátní lázeňskou léčbou. Město je po celém světě známé také díky Mezinárodnímu filmovému festivalu, výrobkům sklárny Moser, porcelánky Thun, Becherovce a v neposlední řadě díky celé řadě památek a jedinečné atmosféře.

Karlovy VARY REGION CARD

Karlovy VARY REGION CARD - je turistickou kartou předplacených služeb. Po jejím zakoupení na pobočkách Infocentra města Karlovy Vary, v Infocentru Mariánské Lázně, v Infocentru autobusového terminálu Cheb, v Infocentru Loket nebo v některém z karlovarských hotelů máte s kartou možnost bezplatně navštívit více než 40 míst. Mezi tato místa patří galerie, muzea, historické památky, tradiční výroba, sportovní areály - a to jak v samotných Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 20 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby, sport…

Dle délky vašeho pobytu můžete volit mezi kartami na 2, 4 nebo 7 dní. Zakoupit ji můžete jako kartu pro jednotlivce nebo jako kartu rodinnou (dva dospělí a dvě děti do 15 let).

www.karlovyvarycard.cz

Ať už přijíždíte za léčením nebo na běžný pobyt, určitě se vám budou hodit rady, jak naložit s volným časem. Hotel Imperial poskytuje svým hostům péči po celou dobu jejich pobytu. Přímo v areálu hotelu, ve Sportcentru Imperial, můžete provozovat celou řadu sportovních aktivit. Dáme vám tipy na památky a zajímavosti, které byste měli v Karlových Varech vidět. Zaměstnanci Concierge vám doporučí a zajistí výlety do dalších zajímavých míst České republiky i zahraničí. Stačí si jen vybrat...

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE
Menu