Prestižní partneři hotelu Imperial

Prestižní partneři hotelu Imperial

Snažíme se vždy zajistit pro naše klienty ty nejlepší služby a daří se nám to i díky našim exkluzivním profesionálním partnerům.

AEROPARTNER

Hotel Imperial Karlovy Vary je hrdý, že může díky partnerství s leteckou společností Aeropartner nabídnout svým klientům prvotřídní služby soukromé letecké dopravy. Přileťte k nám v pohodlí a luxusu nebo si zpestřete léčebný pobyt výletem do některé z evropských destinací. Aeropartner je dobře etablovaná letecká společnost s patnáctiletou tradicí. Disponuje flotilou rychlých, tichých a útulných letounů kategorie bizjet. Společnost Aeropartner poskytuje nekompromisně prvotřídní služby certifikovaného leteckého dopravce pro privátní klientelu na krátké a střední vzdálenosti. Jejich základna je na letišti Václava Havla v Praze. Letadlo však přistaví, kam je potřeba, a to i na místa, odkud pravidelné linky nelétají.

Přejít na web
Aeropartner Aeropartner letadlo

CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL

Hotel Imperial hrdě spolupracuje s výjimečnými místními firmami a Carlsbad International School je jednou z nich. Škola, která je zároveň významným partnerem III. Ruského plesu v Karlových Varech, nabízí prémiový mezinárodní vzdělávací program v srdci Evropy, řídící se filozofií kladoucí studenta ve všem na první místo. Jejich program pomáhá studentům stát se úspěšnými a všestrannými jedinci. Jejich Program vzdělání pro mladé studenty ve věku 13–17 let aspiruje být světovým středoškolským programem. Pokud chcete nabídnout svému dítěti tu nejlepší příležitost uspět v propojeném a stále se vyvíjejícím světě, navštivte Carlsbad International School.

Přejít na web
cis cis
i

Další prestižní partnery představíme již brzy

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Využijte do 14.11.2018 20% slevy na vybrané léčebné a medical wellness programy. Postačí, když si svůj pobyt zarezervujete přes naše webové stránky nebo prostřednictvím našeho rezervačního oddělení.

Rezervovat nyní
Menu