Prestižní partneři hotelu Imperial

Prestižní partneři hotelu Imperial

Snažíme se vždy zajistit pro naše klienty ty nejlepší služby a daří se nám to i díky našim exkluzivním profesionálním partnerům.

AEROPARTNER

Hotel Imperial Karlovy Vary je hrdý, že může díky partnerství s leteckou společností Aeropartner nabídnout svým klientům prvotřídní služby soukromé letecké dopravy. Přileťte k nám v pohodlí a luxusu nebo si zpestřete léčebný pobyt výletem do některé z evropských destinací. Aeropartner je dobře etablovaná letecká společnost s patnáctiletou tradicí. Disponuje flotilou rychlých, tichých a útulných letounů kategorie bizjet. Společnost Aeropartner poskytuje nekompromisně prvotřídní služby certifikovaného leteckého dopravce pro privátní klientelu na krátké a střední vzdálenosti. Jejich základna je na letišti Václava Havla v Praze. Letadlo však přistaví, kam je potřeba, a to i na místa, odkud pravidelné linky nelétají.

Přejít na web
Aeropartner Aeropartner letadlo
i

Další prestižní partnery představíme již brzy

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Pro hotelové pobyty se snídaní v termínu do 14.3.2018 platí sleva až 15%. Rezervujte si svůj pobyt online, telefonicky: +420 353 203 113 nebo emailem: reservation@spa-hotel-imperial.cz

Rezervovat nyní
Menu