Prestižní partneři hotelu Imperial

Prestižní partneři hotelu Imperial

Snažíme se vždy zajistit pro naše klienty ty nejlepší služby a daří se nám to i díky našim exkluzivním profesionálním partnerům.

CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL

Hotel Imperial hrdě spolupracuje s výjimečnými místními firmami a Carlsbad International School je jednou z nich. Škola, která je zároveň významným partnerem III. Ruského plesu v Karlových Varech, nabízí prémiový mezinárodní vzdělávací program v srdci Evropy, řídící se filozofií kladoucí studenta ve všem na první místo. Jejich program pomáhá studentům stát se úspěšnými a všestrannými jedinci. Jejich Program vzdělání pro mladé studenty ve věku 13–17 let aspiruje být světovým středoškolským programem. Pokud chcete nabídnout svému dítěti tu nejlepší příležitost uspět v propojeném a stále se vyvíjejícím světě, navštivte Carlsbad International School.

Přejít na web
cis cis

Raiffeisenbank

PREMIUM RB CLUB přináší již několik let držitelům vybraných platebních karet od Raiffeisenbank řadu atraktivních výhod a slev. Do programu je po celé České republice zapojeno více než 1 800 obchodníků z oblasti gastronomie, nakupování, cestování, péče o tělo, zdraví a volného času. Partneři z řad významných značek nabízí navíc exkluzivní výhody držitelům prémiových platebních karet od Raiffeisenbank v rámci programu VIP PREMIUM RB CLUB

Přejít na web
Premium RB CLUB Premium RB CLUB
i

Další prestižní partnery představíme již brzy

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE
Menu