Recenze hotelu Imperial

O výborných kvalitách ubytování a dalších služeb Spa Hotelu Imperial vás může ujistit nejen naše tvrzení a získané ocenění World Travel Awards, ale také názory našich hostů.
Na této stránce najdete hodnocení, která jsme obdrželi od našich hostů, nebo hodnocení Spa Hotelu Imperial převzatá z různých cestovatelských portálů (spa.cz, tripadvisor.com a dalších).

Jste našimi stálými hosty nebo jste naše služby využili alespoň jedenkrát?
Pak budeme rádi, pokud nám svěříte své pocity a případné připomínky z vašeho pobytu.
Napsat recenzi

trip advisor HolidayCheck.cz

Od: Irena K (Česká republika)
Termín pobytu: 20. dubna 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Přes svoji velikost je pobyt v hotelu díky mimořádně příjemnému a ochotnému personálu a stoprocentně fungujícím službám velice příjemný a komfortní. Ik

Dobrý den paní Karlíková,

děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Karlových Varech vybrala hotel Imperial.

Velmi si vážíme Vašich milých slov a kladného hodnocení našich služeb, které se neustále snažíme vylepšovat.

Paní Karlíková, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na Vaší další návštěvu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Eva P.
Termín pobytu: 14. září 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

"4 týdny jako v ráji"

V hotelu jsem strávila 4 týdny lázeňské péče. Všechny služby na 1. Personál velmi příjemný. Pokoj s výhledem do lesů - naprostý klid. Byla jsem tu od poloviny dubna do poloviny května 2016. Krásný výhled z bazénu do zeleně. Jídlo skvělé. Potěšil mě chřestový den i se zmrzlinou. Oprášila jsem ruštinu a navázala družbu se zajímavými dámami. Už se těším na další návštěvu.

Od: Lenka Bešťáková MUDr. (Česká republika)
Termín pobytu: 13. března 2017 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Naprostá spokojenost , velmi ochotný a vstřícný personál na všech pozicích .Špičková kuchyně  s milým personálem.Vysoká profesionalita zdrravotníků a pracovníků balnea.Dokonalý pokojový servis . Velmi milé překvapení s přáním k narozeninám  mého přítele - ještě jednou děkujeme. Hotel všem  hostům vřele doporučujeme.

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 14. února 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Valentýnská spokojenost”

Luxusní zážitek v tradičním špičkovém hotelu, profesionální přístup v recepci i ochotné služby celého personálu. Prožili jsme romantický valentýnský víkend s wellness balíčkem.Jistě se tam znovu vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Fantastický výhled na město, luxusní superior pokoje zvláště ty s větší plochou.

Od: Pavel H.
Termín pobytu: 22. ledna 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

"Skvělý hotel"

Přes 100 let starý tradiční hotel, zrekonstruovaný do modernější podoby. Přesto je na každém kroku cítit šarm počátku 20 století. Pokoje nádherné, luxusně vybavené. Spa a wellness s velice ochotným a píjemným personálem. Zcela jistě stojí zato sem zajet.

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 6. října 2016 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať za všetky služby vášho hotela, ktoré mi boli poskytnuté na vysokej úrovni počas môjho pobytu / program Vital/ od 19.9. do 26.9.2016. Zvlášť oceňujem najmä poskytovanie liečebných procedúr vašimi veľmi ochotnými zamestnancami a vysoko odborný prístup lekára pána MUDr. Pavla Novotného, ktorého dobré rady k zlepšeniu môjho zdravia uplatňujem.

V budúcom roku by som chcela u vás absolvovať ešte jeden pobyt ale na dlhšiu dobu. Po mojom rozhodnutí výberu vhodného programu z vašej ponuky sa prihlásim mojou objednávkou.

Želám vám veľa úspechov, s úctou

Od: Helena K.
Termín pobytu: 16. března 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Relax pobyt”

Skvěle prožitý víkend v rámci relaxačního pobytu. Na to, jak je hotel obrovský, se všichni zaměstnanci chovají jak v malém rodinném hotýlku, příjemně, ochotně, ale zároveň na úrovni. Jídlo skvělé, výběr bohatý, prostředí restaurace krásné.

 

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 9. března 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“hotel s úžasně pohodovou atmosférou”

Hotel má nezaměnitelnou atmosféru. Personál je velmi příjemný a ochotný.Člověk si připadá během pár minut jako doma a příjemně si zde odpočine a zarelaxuje.Krásný relaxační víkend.Vřele doporučuji,myslím,že uspokojí i největší negativisty.

 

Od: Luban (ČR)
Termín pobytu: 4. února 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Perfektní komplexní lázeňská péče”

Hotel je dobře umístěn, kousek od centra. Příjemné zázemí - pokoje, balneo centrum, club...navíc perfektní strava. V hotelu nic nechybí. Vše v hotelu šlape jak má. Při využití komplexní lázeňské péče musím vyzdvihnout pomoc a péči ze strany fyzioterapeutky Dis. Lucie Kargerové a Mudr. Pavla Novotného. Velice profesionální a navíc individuální přístup. Velká spokojenost.

 

Od: Zdeněk - Praha (Česká republika)
Termín pobytu: 9. června 2015 (e-mail)
Hodnocení:

Mnohokrát Vám děkuji za nádherně připravený prodloužený víkend ve Vašem hotelu. Pobyt v Karlových Varech neměl Vaší zásluhou jedinou chybičku a přes výběr pokoje, zajištění procedur a péči Vašeho kolegy v recepci, bylo vše perfektní.

Cítili jsme se u Vás jako doma a budeme na tento pobyt dlouho vzpomínat. Mám podezření, že jste zařídili i to překrásné počasí.

Od: Bruno (Česká republika)
Termín pobytu: 7. dubna 2015 (Tripadvisor)
Hodnocení:

Hotel splňuje všechny podmínky pro strávení pohodového relaxčního pobytu se super servisem bez starostí. Velmi dobrá lokalita a úžasná udržovaná zahrada hned u hotelu, pokoje čisté, pěkné. Snídaně s dobrým výběrem. Široká nabídka procedur a všeljakých služeb. Byli jsme velmi spokojeni.

Od: Petr (Česká Republika)
Termín pobytu: 23. února 2015 (HolidayCheck.cz)
Hodnocení:

Byli jsme s manželkou velmi spokojeni se všemi službami a hlavně s kladným přístupem personálu k hostům.Zažili jsme nádherný a nečekaný hudební večer s živou hudbou v clubu Imperiál .Rádi si návštěvu někdy v budoucnu zopakujeme a budeme vřele doporučovat.

Od: Lenka Ollariová (Česká Republika)
Termín pobytu: 6. února 2015 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Maximální spokojenost po všech stránkách, velmi ochotný a vstřícný personál, kdekoli jsme se po hotelu pohybovali - od recepce počínaje, přes personál na SPA centrum, obou velmi kvalitních restaurací, personálem Clubu Imperiál konče. Velmi milé překvapení s přáním k narozeninám - děkuji. Hotel všem i náročným hostům vřele doporučuji :)

Od: Michal (Česká Republika)
Termín pobytu: 13. září 2014 (HolidayCheck.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu Imperial mohu všem vřele doporučit. Byl to opravdu úžasný zážitek. Když do Varů, tak jedině do Imperiálu. Naše pracovní vytížení nám dovolovalo pouze cca. tři dny, ale i tak to bylo úžasné. Původně jsme uvažovali o Puppu, ale zjistili jsme, že Pupp není napojený na minerální prameny, takže se v podstatě jedná pouze o obyčejný luxusní hotel. Kombinací procedur a luxusního ubytování Imperial vítězí na plné čáře.

Od: Ivan Mach (Česká Republika)
Termín pobytu: 21. června 2014 (Spa.cz)
Hodnocení:

Velmi se nám pobyt líbil, přispělo k němu nejen počasí, ale itento hotel, který je velice hezký, služby jsou na velmi dobré úrovni.Není co zlepšovat. Každému bychom tento hotel vřele doporučili.

Od: Renata Roučková (Česká republika)
Termín pobytu: 21. února 2014 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný - luxusní ubytování, perfektní služby, milý personál a úžasné stravování. Určitě tento hotel doporučuji.

Od: Josef Dobeš (ČR)
Termín pobytu: 10. ledna 2014 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Velmi kvalitní ubytování, stejně jako stravování. Vystupování zaměstnanců profesionální, dokonalé procedury. Josef Dobeš

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme.

Napsat recenzi
Hodnocení

Antispamová ochrana


Zobrazit Informace o zpracování osobních údajů

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Využijte do 14.03.2019 20% slevy na vybrané léčebné a medical wellness programy. Postačí, když si svůj pobyt zarezervujete přes naše webové stránky nebo prostřednictvím našeho rezervačního oddělení.

Rezervovat nyní
Menu