Recenze hotelu Imperial

O výborných kvalitách ubytování a dalších služeb Spa Hotelu Imperial vás může ujistit nejen naše tvrzení a získané ocenění World Travel Awards, ale také názory našich hostů.
Na této stránce najdete hodnocení, která jsme obdrželi od našich hostů, nebo hodnocení Spa Hotelu Imperial převzatá z různých cestovatelských portálů (spa.cz, tripadvisor.com a dalších).

Jste našimi stálými hosty nebo jste naše služby využili alespoň jedenkrát?
Pak budeme rádi, pokud nám svěříte své pocity a případné připomínky z vašeho pobytu.
Napsat recenzi

trip advisor HolidayCheck.cz

Od: Irena K (Česká republika)
Termín pobytu: 20. dubna 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Přes svoji velikost je pobyt v hotelu díky mimořádně příjemnému a ochotnému personálu a stoprocentně fungujícím službám velice příjemný a komfortní. Ik

Dobrý den paní Karlíková,

děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Karlových Varech vybrala hotel Imperial.

Velmi si vážíme Vašich milých slov a kladného hodnocení našich služeb, které se neustále snažíme vylepšovat.

Paní Karlíková, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na Vaší další návštěvu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Инна Павлова (Казахстан)
Termín pobytu: 15. března 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

В четвертый раз отдохнули в Империале! В четвертый раз остались очень довольны! Приедем еще не раз! Ваш комфорт и сервис всегда радует, но в этом году хотелось бы отметить милые комплименты в виде ложечек и новую услугу подготовки постелей ко сну! А конфетки на подушке просто очаровательны! Спасибо за ассортимент французских сыров на завтрак- очень порадовали! Вы- лучшие! Такими и оставайтесь!

Уважаемая госпожа Павлова,позвольте поблагодарить Вас за выбор нашего отеля «Империал» во время Вашего посещения Карловых Вар. Спасибо Вам большое за Ваш положительный отзыв, который нас весьма порадовал. Надеемся, что Вы снова остановитесь в нашем отеле во время Вашего следующего визита в Карловы Вары.С наилучшими пожеланиями,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Елена Кузина (Россия)
Termín pobytu: 24. února 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Выражаю благодарность сотрудникам отеля за прекрасную организацию отдыха, за высокий уровень обслуживания. Спасибо  за ваше внимание и заботу ! Мне, как человеку с физическими ограничениями, это особенно важно. Отдельная благодарность сотрудникам ресторана , особенно Оксане за чуткость и заботу. Кухня ресторана Прага выше всяких похвал! 

Порадовал также профессионализм медицинского персонала. Благодарю врачей Квету Брунцликову и Люцию Каргерову за их внимание и старания мне помочь. 

Уважаемая госпожа Кузина,позвольте поблагодарить Вас за выбор именно нашего отеля «Империал» во время Вашего посещения Карловых Вар. Спасибо Вам большое за Ваш положительный отзыв, который нас весьма порадовал. Надеемся, что Вы снова остановитесь в нашем отеле во время Вашего следующего визита в Карловы Вары.

С нетерпением ждем встречи с Вами.

С наилучшими пожеланиями,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Frank Blamberg (Russland )
Termín pobytu: 19. února 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Ein sehr gut geführtes Haus, welches seinen Namen alle Ehre macht.

Wir haben uns im Hotel Imperial sehr wohl gefühlt, die Architektur des Gebäudes läd ein in vergangenen Zeiten zu schwelgen.

Besonders erwähnenswert war der Service am Frühstücksbüffet, das Personal leistet hier bemerkenswertes.

Wir kommen nur zu gern wieder.

Sehr geehrter Herr Blamberg,

vielen Dank für Ihre nette Worte.

Wir hoffen sehr Sie in unserem Kurhotel bald wieder begrüssen dürfen!

Mit freundlichen Grüssen aus Karlovy Vary,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

HOTEL IMPERIAL Spa & Health Club

Od: Damla (Turkey)
Termín pobytu: 30. ledna 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Iki gecelik konaklamamizda temiz ve konforlu odalar, harika kahvalti, eşsiz manzara ve cana yakin guler yüzlü çalışanlar sayesinde cok keyifli vakit gecirdik. Kesinlikle tekrar ziyaret edilmeli! Amazing view, very lovely staff and full comfort. We had a great time during our two day stay at Hotel Imperial. Definitely coming back for a longer stay!

Dear Mrs Kestel,

thank you for your staying at the Imperial Hotel in Karlovy Vary.

We appreciate your review and we are glad you have enjoyed your stay at the Imperial Hotel.

We look forward your next staying.

Best regards from Karlovy Vary,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Наталия Смирнова (Россия )
Termín pobytu: 29. ledna 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Отель соответствует своей категории 5*****,великолепный панорамный вид с высокого холма, сервис высокого класса, обновленный и комфортабельный номерной фонд, качественное и вкусное питание, высококлассный персонал. Лечебная база, бассейн все на высшем уровне.

Уважаемая госпожа Смирнова,позвольте поблагодарить Вас за выбор именно нашего отеля «Империал» во время Вашего посещения Карловых Вар. Спасибо Вам большое за Ваш положительный отзыв, который нас весьма порадовал.

Надеемся, что Вы снова остановитесь в нашем отеле во время Вашего следующего визита в Карловы Вары.

С нетерпением ждем встречи с Вами.

С наилучшими пожеланиями,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Eva P.
Termín pobytu: 14. září 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

"4 týdny jako v ráji"

V hotelu jsem strávila 4 týdny lázeňské péče. Všechny služby na 1. Personál velmi příjemný. Pokoj s výhledem do lesů - naprostý klid. Byla jsem tu od poloviny dubna do poloviny května 2016. Krásný výhled z bazénu do zeleně. Jídlo skvělé. Potěšil mě chřestový den i se zmrzlinou. Oprášila jsem ruštinu a navázala družbu se zajímavými dámami. Už se těším na další návštěvu.

Od: Lenka Bešťáková MUDr. (Česká republika)
Termín pobytu: 13. března 2017 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Naprostá spokojenost , velmi ochotný a vstřícný personál na všech pozicích .Špičková kuchyně  s milým personálem.Vysoká profesionalita zdrravotníků a pracovníků balnea.Dokonalý pokojový servis . Velmi milé překvapení s přáním k narozeninám  mého přítele - ještě jednou děkujeme. Hotel všem  hostům vřele doporučujeme.

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 14. února 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Valentýnská spokojenost”

Luxusní zážitek v tradičním špičkovém hotelu, profesionální přístup v recepci i ochotné služby celého personálu. Prožili jsme romantický valentýnský víkend s wellness balíčkem.Jistě se tam znovu vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Fantastický výhled na město, luxusní superior pokoje zvláště ty s větší plochou.

Od: Pavel H.
Termín pobytu: 22. ledna 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

"Skvělý hotel"

Přes 100 let starý tradiční hotel, zrekonstruovaný do modernější podoby. Přesto je na každém kroku cítit šarm počátku 20 století. Pokoje nádherné, luxusně vybavené. Spa a wellness s velice ochotným a píjemným personálem. Zcela jistě stojí zato sem zajet.

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 6. října 2016 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať za všetky služby vášho hotela, ktoré mi boli poskytnuté na vysokej úrovni počas môjho pobytu / program Vital/ od 19.9. do 26.9.2016. Zvlášť oceňujem najmä poskytovanie liečebných procedúr vašimi veľmi ochotnými zamestnancami a vysoko odborný prístup lekára pána MUDr. Pavla Novotného, ktorého dobré rady k zlepšeniu môjho zdravia uplatňujem.

V budúcom roku by som chcela u vás absolvovať ešte jeden pobyt ale na dlhšiu dobu. Po mojom rozhodnutí výberu vhodného programu z vašej ponuky sa prihlásim mojou objednávkou.

Želám vám veľa úspechov, s úctou

Od: Helena K.
Termín pobytu: 16. března 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Relax pobyt”

Skvěle prožitý víkend v rámci relaxačního pobytu. Na to, jak je hotel obrovský, se všichni zaměstnanci chovají jak v malém rodinném hotýlku, příjemně, ochotně, ale zároveň na úrovni. Jídlo skvělé, výběr bohatý, prostředí restaurace krásné.

 

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 9. března 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“hotel s úžasně pohodovou atmosférou”

Hotel má nezaměnitelnou atmosféru. Personál je velmi příjemný a ochotný.Člověk si připadá během pár minut jako doma a příjemně si zde odpočine a zarelaxuje.Krásný relaxační víkend.Vřele doporučuji,myslím,že uspokojí i největší negativisty.

 

Od: Luban (ČR)
Termín pobytu: 4. února 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Perfektní komplexní lázeňská péče”

Hotel je dobře umístěn, kousek od centra. Příjemné zázemí - pokoje, balneo centrum, club...navíc perfektní strava. V hotelu nic nechybí. Vše v hotelu šlape jak má. Při využití komplexní lázeňské péče musím vyzdvihnout pomoc a péči ze strany fyzioterapeutky Dis. Lucie Kargerové a Mudr. Pavla Novotného. Velice profesionální a navíc individuální přístup. Velká spokojenost.

 

Od: Zdeněk - Praha (Česká republika)
Termín pobytu: 9. června 2015 (e-mail)
Hodnocení:

Mnohokrát Vám děkuji za nádherně připravený prodloužený víkend ve Vašem hotelu. Pobyt v Karlových Varech neměl Vaší zásluhou jedinou chybičku a přes výběr pokoje, zajištění procedur a péči Vašeho kolegy v recepci, bylo vše perfektní.

Cítili jsme se u Vás jako doma a budeme na tento pobyt dlouho vzpomínat. Mám podezření, že jste zařídili i to překrásné počasí.

Od: Bruno (Česká republika)
Termín pobytu: 7. dubna 2015 (Tripadvisor)
Hodnocení:

Hotel splňuje všechny podmínky pro strávení pohodového relaxčního pobytu se super servisem bez starostí. Velmi dobrá lokalita a úžasná udržovaná zahrada hned u hotelu, pokoje čisté, pěkné. Snídaně s dobrým výběrem. Široká nabídka procedur a všeljakých služeb. Byli jsme velmi spokojeni.

Od: Petr (Česká Republika)
Termín pobytu: 23. února 2015 (HolidayCheck.cz)
Hodnocení:

Byli jsme s manželkou velmi spokojeni se všemi službami a hlavně s kladným přístupem personálu k hostům.Zažili jsme nádherný a nečekaný hudební večer s živou hudbou v clubu Imperiál .Rádi si návštěvu někdy v budoucnu zopakujeme a budeme vřele doporučovat.

Od: Lenka Ollariová (Česká Republika)
Termín pobytu: 6. února 2015 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Maximální spokojenost po všech stránkách, velmi ochotný a vstřícný personál, kdekoli jsme se po hotelu pohybovali - od recepce počínaje, přes personál na SPA centrum, obou velmi kvalitních restaurací, personálem Clubu Imperiál konče. Velmi milé překvapení s přáním k narozeninám - děkuji. Hotel všem i náročným hostům vřele doporučuji :)

Od: Michal (Česká Republika)
Termín pobytu: 13. září 2014 (HolidayCheck.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu Imperial mohu všem vřele doporučit. Byl to opravdu úžasný zážitek. Když do Varů, tak jedině do Imperiálu. Naše pracovní vytížení nám dovolovalo pouze cca. tři dny, ale i tak to bylo úžasné. Původně jsme uvažovali o Puppu, ale zjistili jsme, že Pupp není napojený na minerální prameny, takže se v podstatě jedná pouze o obyčejný luxusní hotel. Kombinací procedur a luxusního ubytování Imperial vítězí na plné čáře.

Od: Ivan Mach (Česká Republika)
Termín pobytu: 21. června 2014 (Spa.cz)
Hodnocení:

Velmi se nám pobyt líbil, přispělo k němu nejen počasí, ale itento hotel, který je velice hezký, služby jsou na velmi dobré úrovni.Není co zlepšovat. Každému bychom tento hotel vřele doporučili.

Od: Renata Roučková (Česká republika)
Termín pobytu: 21. února 2014 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný - luxusní ubytování, perfektní služby, milý personál a úžasné stravování. Určitě tento hotel doporučuji.

Od: Josef Dobeš (ČR)
Termín pobytu: 10. ledna 2014 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Velmi kvalitní ubytování, stejně jako stravování. Vystupování zaměstnanců profesionální, dokonalé procedury. Josef Dobeš

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme.

Napsat recenzi
Hodnocení

Antispamová ochrana


Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Využijte do 14.11.2018 20% slevy na vybrané léčebné a medical wellness programy. Postačí, když si svůj pobyt zarezervujete přes naše webové stránky nebo prostřednictvím našeho rezervačního oddělení.

Rezervovat nyní
Menu