Recenze hotelu Imperial

O výborných kvalitách ubytování a dalších služeb Spa Hotelu Imperial vás může ujistit nejen naše tvrzení a získané ocenění World Travel Awards, ale také názory našich hostů.
Na této stránce najdete hodnocení, která jsme obdrželi od našich hostů, nebo hodnocení Spa Hotelu Imperial převzatá z různých cestovatelských portálů (spa.cz, tripadvisor.com a dalších).

Jste našimi stálými hosty nebo jste naše služby využili alespoň jedenkrát?
Pak budeme rádi, pokud nám svěříte své pocity a případné připomínky z vašeho pobytu.
Napsat recenzi

trip advisor HolidayCheck.cz

Od: Татьяна (Испания)
Termín pobytu: 29. srpna 2019 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Отдыхала в гостинице Империал в августе 2019. Осталась очень довольна обстановкой и обслуживанием. Отдельное спасибо, консьержу Виолетте, за ее понимание и отношение к любой просьбе! Именно такие профессионалы должны работать в гостиницах такого уровня!!!! 

 

Уважаемая госпожа Татьяна,

спасибо, что Вы выбрали наш отеля «Империал», а также за Ваш положительный отзыв.Надеемся снова поприветствовать Вас в нашем отеле. Мы с нетерпением ждем новых встреч с Вами.С наилучшими пожеланиями,

Bc. Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Markéta Pěčková (ČR)
Termín pobytu: 8. července 2019 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

I spent two really nice weeks in this hotel as the individual guest using special kinds of treatments such as exercises, aqua-aerobic of lymph massage. I also spent a lot of time in the cafe.

Everything was perfect, staff was really professional, coffee according to my taste and the building surrounded by the beautiful park just added to the overall pleasant impression of my everyday visits.

Dear Mrs Pěčková,

thank you for your positive review. We are really glad you have enjoyed staying in the Imperial Hotel. We hope to welcome you back in the future.

Thank you and best regards,

Bc. Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Vladimír Čapek (ČR)
Termín pobytu: 26. června 2019 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Již poněkolikáté jsem absolvoval lázeňskou léčbu v hotelu Imperial a jako vždy jsem byl velmi spokojen. Přístup veškerého personálu hotelu od recepce, spa, restauraci až třeba po úklid je na vysoké úrovni. Nic pro zaměstnance není problém a musím konstatovat, že mi pobyt v lázeňském zařízení pomáhá překonávat zdravotní problémy a to nejen po fyzické stránce, ale i po psychické. Člověk je od rána pozitivně naladěn, když po celém hotelu potkává příjemný, ochotný a usměvavý personál. Obzvlášť bych chtěl vyzdnihnout péči fyzioterapeutky Míšy a masérky Ludmily. Výhodu zařízení spatřuji také v podstatě neomezeného celodenního přístupu do wellness a skvělou kuchyni.

Milý pane Čapku,

děkujeme za Vaše slova chvály, která nás velmi potěšila.

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a že jste si pobyt u nás užil.

Pane Čapku, děkujeme, a těšíme se někdy v budoucnu na Váš další pobyt u nás.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Bc. Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Helena Hynková (Česká repoblika)
Termín pobytu: 18. března 2019 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu Imperial mohu všem vřele doporučit. Moje spokojenost byla maximální po všech stránkách. Velmi kvalitní stravování, výborné víno, usměvavý a ochotný personál. Úklid v hotelu je také na úrovni. Spa centru nemělo chybu. Ochotní zaměstnanci, kteří rozumí své práci. Zvláště bych chtěla poděkovat fyzioterapeutce slečně Lucce a masérovi Oskarovi, sestřičkám, doktorům a spa recepci. V celém hotelu je cítit pozitivní energie, která lidem velice pomáhá. 

Dobrý den paní Hynková,

děkujeme za velmi hezké hodnocení, jsme rádi, že jste byla u nás spokojená. Poděkování zaměstnancům ráda předám.

Paní Hynková, ještě jednou děkujeme a těšíme se na Vaší další návštěvu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Bc. Radka Stelzigová, Room Division Manager

Od: Jana Srpová (ČR)
Termín pobytu: 15. února 2019 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Zúčastnila jsme se Konference Shell v Hotelu Imperial dne 15.2.2019 i s ubytováním do dalšího dne.

Velké poděkování za skvěle zorganizovanou konferenci, všichni byli velmi milí, speciální poděkování paní Petříkové za prohlídku hotelu.

Děkuji všem, Jana Srpová

 

Vážená paní Srpová,

jsme velmi rádi, že se Vám u nás líbilo. Velmi si vážíme Vašeho hezkého hodnocení.

Děkujeme a těšíme se na Vaší další návštěvu našeho krásného hotelu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Bc. Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Larissa Ch. (Switzerland)
Termín pobytu: 1. ledna 2019 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

В отеле Империал мы с мужем уже не в первый раз. Здесь созданы очень комфортные условия для отдыха и лечения. Прекрасные номера, доброжелательный и профессиональный персонал. Все очень ответственно относятся к своей работе. Но особая благодарность моего мужа массажисту Vitezslav Vrzal . Его массаж выше всяких похвал.

В этот раз я попала к замечательному физиотерапевту (остеопату) Lucie Kargerova. У нее особая методика, которая мне очень понравилась и принесла ощутимый положительный результат. Спасибо.

И самое главное для меня – в этом году не было проблем с питанием. В ресторане Прага большое разнообразие блюд, все вкусно, приготовлено с любовью. Но для больных панкреатитом успех лечения во многом зависит от правильной диеты. Я очень благодарна врачу (Dr. Kundratova). Внимательно осмотрев меня и ознакомившись с историей болезни, она назначила диету, а диетсестра составила для меня индивидуальное меню, которое строго соблюдалось. Спасибо врачу, диетсестре, менеджерам, поворам и официантам ресторана.

Весь период пребывания в отеле я чувствовала себя хорошо. Мы уехали домой в хорошей форме и в прекрасном настроении. Мы очень довольны отдыхом и лечением.

Спасибо Империал!

Уважаемая госпожа Larrisa,позвольте поблагодарить Вас за выбор именно нашего отеля «Империал» во время Вашего посещения Карловых Вар. Спасибо Вам большое за Ваш положительный отзыв, который нас весьма порадовал.

Мы с удовольствием передадим Ваши благодарности нашим коллегам.

Надеемся, что Вы снова остановитесь в нашем отеле во время Вашего следующего визита в Карловы Вары.

С наилучшими пожеланиями,

Bc. Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Irena K (Česká republika)
Termín pobytu: 20. dubna 2018 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Přes svoji velikost je pobyt v hotelu díky mimořádně příjemnému a ochotnému personálu a stoprocentně fungujícím službám velice příjemný a komfortní. Ik

Dobrý den paní Karlíková,

děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Karlových Varech vybrala hotel Imperial.

Velmi si vážíme Vašich milých slov a kladného hodnocení našich služeb, které se neustále snažíme vylepšovat.

Paní Karlíková, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na Vaší další návštěvu.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Radka Stelzigová

Room Division Manager

Od: Eva P.
Termín pobytu: 14. září 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

"4 týdny jako v ráji"

V hotelu jsem strávila 4 týdny lázeňské péče. Všechny služby na 1. Personál velmi příjemný. Pokoj s výhledem do lesů - naprostý klid. Byla jsem tu od poloviny dubna do poloviny května 2016. Krásný výhled z bazénu do zeleně. Jídlo skvělé. Potěšil mě chřestový den i se zmrzlinou. Oprášila jsem ruštinu a navázala družbu se zajímavými dámami. Už se těším na další návštěvu.

Od: Lenka Bešťáková MUDr. (Česká republika)
Termín pobytu: 13. března 2017 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Naprostá spokojenost , velmi ochotný a vstřícný personál na všech pozicích .Špičková kuchyně  s milým personálem.Vysoká profesionalita zdrravotníků a pracovníků balnea.Dokonalý pokojový servis . Velmi milé překvapení s přáním k narozeninám  mého přítele - ještě jednou děkujeme. Hotel všem  hostům vřele doporučujeme.

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 14. února 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Valentýnská spokojenost”

Luxusní zážitek v tradičním špičkovém hotelu, profesionální přístup v recepci i ochotné služby celého personálu. Prožili jsme romantický valentýnský víkend s wellness balíčkem.Jistě se tam znovu vrátíme.

Tip ohledně pokoje: Fantastický výhled na město, luxusní superior pokoje zvláště ty s větší plochou.

Od: Pavel H.
Termín pobytu: 22. ledna 2017 (TripAdvisor)
Hodnocení:

"Skvělý hotel"

Přes 100 let starý tradiční hotel, zrekonstruovaný do modernější podoby. Přesto je na každém kroku cítit šarm počátku 20 století. Pokoje nádherné, luxusně vybavené. Spa a wellness s velice ochotným a píjemným personálem. Zcela jistě stojí zato sem zajet.

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 6. října 2016 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať za všetky služby vášho hotela, ktoré mi boli poskytnuté na vysokej úrovni počas môjho pobytu / program Vital/ od 19.9. do 26.9.2016. Zvlášť oceňujem najmä poskytovanie liečebných procedúr vašimi veľmi ochotnými zamestnancami a vysoko odborný prístup lekára pána MUDr. Pavla Novotného, ktorého dobré rady k zlepšeniu môjho zdravia uplatňujem.

V budúcom roku by som chcela u vás absolvovať ešte jeden pobyt ale na dlhšiu dobu. Po mojom rozhodnutí výberu vhodného programu z vašej ponuky sa prihlásim mojou objednávkou.

Želám vám veľa úspechov, s úctou

Od: Helena K.
Termín pobytu: 16. března 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Relax pobyt”

Skvěle prožitý víkend v rámci relaxačního pobytu. Na to, jak je hotel obrovský, se všichni zaměstnanci chovají jak v malém rodinném hotýlku, příjemně, ochotně, ale zároveň na úrovni. Jídlo skvělé, výběr bohatý, prostředí restaurace krásné.

 

Od: Hotelový host
Termín pobytu: 9. března 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“hotel s úžasně pohodovou atmosférou”

Hotel má nezaměnitelnou atmosféru. Personál je velmi příjemný a ochotný.Člověk si připadá během pár minut jako doma a příjemně si zde odpočine a zarelaxuje.Krásný relaxační víkend.Vřele doporučuji,myslím,že uspokojí i největší negativisty.

 

Od: Luban (ČR)
Termín pobytu: 4. února 2016 (TripAdvisor)
Hodnocení:

“Perfektní komplexní lázeňská péče”

Hotel je dobře umístěn, kousek od centra. Příjemné zázemí - pokoje, balneo centrum, club...navíc perfektní strava. V hotelu nic nechybí. Vše v hotelu šlape jak má. Při využití komplexní lázeňské péče musím vyzdvihnout pomoc a péči ze strany fyzioterapeutky Dis. Lucie Kargerové a Mudr. Pavla Novotného. Velice profesionální a navíc individuální přístup. Velká spokojenost.

 

Od: Zdeněk - Praha (Česká republika)
Termín pobytu: 9. června 2015 (e-mail)
Hodnocení:

Mnohokrát Vám děkuji za nádherně připravený prodloužený víkend ve Vašem hotelu. Pobyt v Karlových Varech neměl Vaší zásluhou jedinou chybičku a přes výběr pokoje, zajištění procedur a péči Vašeho kolegy v recepci, bylo vše perfektní.

Cítili jsme se u Vás jako doma a budeme na tento pobyt dlouho vzpomínat. Mám podezření, že jste zařídili i to překrásné počasí.

Od: Bruno (Česká republika)
Termín pobytu: 7. dubna 2015 (Tripadvisor)
Hodnocení:

Hotel splňuje všechny podmínky pro strávení pohodového relaxčního pobytu se super servisem bez starostí. Velmi dobrá lokalita a úžasná udržovaná zahrada hned u hotelu, pokoje čisté, pěkné. Snídaně s dobrým výběrem. Široká nabídka procedur a všeljakých služeb. Byli jsme velmi spokojeni.

Od: Petr (Česká Republika)
Termín pobytu: 23. února 2015 (HolidayCheck.cz)
Hodnocení:

Byli jsme s manželkou velmi spokojeni se všemi službami a hlavně s kladným přístupem personálu k hostům.Zažili jsme nádherný a nečekaný hudební večer s živou hudbou v clubu Imperiál .Rádi si návštěvu někdy v budoucnu zopakujeme a budeme vřele doporučovat.

Od: Lenka Ollariová (Česká Republika)
Termín pobytu: 6. února 2015 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Maximální spokojenost po všech stránkách, velmi ochotný a vstřícný personál, kdekoli jsme se po hotelu pohybovali - od recepce počínaje, přes personál na SPA centrum, obou velmi kvalitních restaurací, personálem Clubu Imperiál konče. Velmi milé překvapení s přáním k narozeninám - děkuji. Hotel všem i náročným hostům vřele doporučuji :)

Od: Michal (Česká Republika)
Termín pobytu: 13. září 2014 (HolidayCheck.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu Imperial mohu všem vřele doporučit. Byl to opravdu úžasný zážitek. Když do Varů, tak jedině do Imperiálu. Naše pracovní vytížení nám dovolovalo pouze cca. tři dny, ale i tak to bylo úžasné. Původně jsme uvažovali o Puppu, ale zjistili jsme, že Pupp není napojený na minerální prameny, takže se v podstatě jedná pouze o obyčejný luxusní hotel. Kombinací procedur a luxusního ubytování Imperial vítězí na plné čáře.

Od: Ivan Mach (Česká Republika)
Termín pobytu: 21. června 2014 (Spa.cz)
Hodnocení:

Velmi se nám pobyt líbil, přispělo k němu nejen počasí, ale itento hotel, který je velice hezký, služby jsou na velmi dobré úrovni.Není co zlepšovat. Každému bychom tento hotel vřele doporučili.

Od: Renata Roučková (Česká republika)
Termín pobytu: 21. února 2014 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný - luxusní ubytování, perfektní služby, milý personál a úžasné stravování. Určitě tento hotel doporučuji.

Od: Josef Dobeš (ČR)
Termín pobytu: 10. ledna 2014 (spa-hotel-imperial.cz)
Hodnocení:

Velmi kvalitní ubytování, stejně jako stravování. Vystupování zaměstnanců profesionální, dokonalé procedury. Josef Dobeš

Vaše recenze byla odeslána. Děkujeme.

Napsat recenzi
Hodnocení

Antispamová ochrana


Zobrazit Informace o zpracování osobních údajů

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE
Menu