Spa & Wellness centrum hotelu Imperial

Hotel Imperial je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, které ho staví mezi nejlepší lázeňské hotely v České republice, což potvrzuje i řada prestižních ocenění. V hotelu poskytujeme přes 100 léčebných výkonů a procedur na celkové ploše 1.600 m2.

Lázeňský hotel s velkým „L“ aneb za nás mluví fakta

 • Několikanásobný držitel ocenění
  „Nejlepší lázeňský hotel České republiky“
 • Rozloha Spa & Wellness centra
  1.600 m2
 • K léčebným účelům spotřebujeme průměrně každý
  den 10.500 litrů minerální vody
 • 24 hodinová služba zdravotní sestry
 • Chod Spa & Wellness centra zajištuje přes 50 zaměstnanců léčebného úseku
 • Vřídelní vodu máme přivedenou
  přímo do hotelu
 • Jsme vám schopni zajistit přes
  100 zdravotnických výkonů a procedur

Doménou hotelu Imperial je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu Imperial je přiveden i pramen Vřídlo, který je schlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru. Najdete jej v horním patře hotelové haly. Vřídelní voda je u nás používána především k léčebným účelům, proto jí denně spotřebujeme v průměru 10.500 litrů, což odpovídá přibližně 21 % celkové denní spotřeby minerální vody v Karlových Varech. Dalšími přírodními zdroji, které používáme, jsou peloidy a léčivý plyn (oxid uhličitý).

Kvalitní a osobní přístup ke každému klientovi

Hosta u nás na každém kroku provází vysoce profesionální a lidsky laskavý přístup, který se významně podílí na vynikajících výsledcích komplexní lázeňské léčby. O chod Spa & Wellness centra se stará přes 50 zaměstnanců léčebného úseku, kteří jsou neustále proškolováni v nových metodikách. Všem našim hostům je k dispozici i 24 hodinová služba zdravotní sestry.

Aktuální složení zdravotnického personálu hotelu Imperial:

 • 7 lékařů
 • 13 akreditovaných zdravotních sester
 • 1 nutriční terapeut
 • 6 fyzioterapeutů
 • 8 masérů
 • 14 lázeňských
 • 3 plavčíci

Specializace lékařů hotelu Imperial zahrnuje následující odbornosti: interní medicína, fyziatrie, balneologie, fyzikální a rehabilitační medicína, neurologie, dětská neurologie, chirurgie, gastroenterologie, sonografie.

Specializace externě spolupracujících lékařů jsou následující: kardiologie, dermatologie, psychiatrie, aplikace akupunktury, plastická chirurgie, urologie, stomatologie, ORL.

Bazénový komplex

V hotelu Imperial mají hosté k dispozici také bazén o délce 15 m, šířce 8,5 m a hloubce 1,3 - 1,6 m. Součástí bazénu jsou také vodní atrakce, kterými jsou chrliče, vzduchové a masírovací trysky. Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu 28 °C. V bazénovém komplexu máte k dispozici také saunu a whirlpool.

Provozní doba

Bazén

Pondělí – Pátek

07:00 – 09:00, 12:00 – 22:00

Sobota – Neděle

09:00 – 22:00

Sauna

Pondělí – Sobota

15:00 – 22:00

Neděle

9:00 - 22:00

Whirlpool

Pondělí – Pátek

12:00 – 22:00

Sobota - Neděle

9:00 - 22:00

Členství a ocenění

Hotel Imperial jako jeden z prvních získal akreditaci sdružení Medispa, které ochraňuje kvalitu a pověst léčebné péče na území Karlovarského kraje.

Co se ocenění týká, hotel Imperial již několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky“, je držitelem ocenění „Nejprodávanější hotel v Karlových Varech“, Certificate of  Excellence a je také doporučován předním cestovatelským portálem HolidayCheck.com. Prohlédněte si všechna získaná ocenění.

Moto sdružení

Nejlepší lázeňská péče s garancí kvality léčebných služeb v České republice.

Myslíte-li to s léčbou či prevencí opravdu vážně, svěřte se do rukou těch nejlepších v oboru. Hotel Imperial pro vás bude jasnou volbou. Jsme připraveni poskytnout vám špičkovou lázeňskou péči ověřenou sedmi staletími a obohacenou o poznatky současné medicíny.

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE
Menu