Speciální nabídky

Speciální nabídka pobytů v hotelu imperial

V hotelu Imperial jsme si pro vás připravili také speciální nabídku v podobě různých slev a zvýhodnění. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny si patřičně užijete.

Sleva 10 % na léčebné programy 30% sleva

Sleva 30 % na léčebné a medical wellness programy

Rezervujte nyní prostřednictvím našeho rezervačního oddělení, či přes náš on-line rezervační systém pobyt v termínu od 11.01.2017 do 31.07.2017 a získejte 30% slevu. Nabídka se vztahuje na programy Komplexní lázeňská péče „Premium“, Komplexní lázeňská péče „Premium Light“, Lázeňská péče Vital, Program Active, Detoxikační nebo Antistresový program.

Cenově výhodné léčebné pobyty First Moment a Long Stay Sleva až 35%

Cenově výhodné léčebné pobyty First Moment a Long Stay

S nabídkami Komplexní lázeňská péče „First Moment“ a „Long Stay“ můžete ušetřit ještě výrazněji. Nabídku "First Moment" můžete využít pro rezervace uskutečněné min. 60 dní před příjezdem, s délkou pobytu nejméně 12 nocí a nevratnou platbou ve výši 100 %, která je splatná okamžitě při rezervaci. Nabídku "Long Stay" lze využít na lázeňské pobyty s minimální délkou pobytu 18 nocí.

Golfový pobyt se slevou až 25 % 20% sleva

Golfový pobyt se slevou až 20 %

Pro všechny golfové nadšence jsme připravili speciální slevu Golfového balíčku. Rezervujte si nyní Golfový balíček a získejte slevu až 25 %TOP 3 nejoblíbenější programy

Chcete být informováni o našich speciálních nabídkách?

Sledujte náš facebook INSTAGRAM

nebo se přihlaste k odběru našeho e-mailového zpravodaje a nic vám neunikne.

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Pro hotelové pobyty se snídaní v termínu 25.04. - 14.10.2017 platí sleva 15 %. Rezervujte si svůj pobyt online, telefonicky: +420 353 203 113 nebo emailem: reservation@spa-hotel-imperial.cz

Rezervovat nyní
Menu