Valentýnský pobyt pro zamilované ve stylovém hotelu Imperial v Karlových Varech

Svátek všech zamilovaných se blíží a my pro vás máme jedinečnou nabídku ho strávit v pětihvězdičkovém hotelu Imperial v Karlových Varech.

Nechte se hýčkat a v doprovodu své drahé polovičky prožijte pobyt snů v Karlových Varech.

Rozmazlete své chuťové buňky díky menu vytvořené naším šéfkuchařem, které vám bude servírováno při romantické večeři při svíčkách.

Navštivte večer náš stylový Club Imperial a v jeho přítmí za doprovodu hudby vychutnávejte valentýnský koktejl, který vám namíchá naše profesionální obsluha.

Užívejte si romantického výhledu na zasněženou krajinu z tepla naší útulné kavárny Vienna, kde posedíte nad šálkem horké kávy a valentýnským zákuskem vytvořeným naším mistrem cukrářem.

Čekají vás zážitky nejen kulinářské, ale i relaxační. Dopřejete si odpočinek při procedurách jako je aromaterapeutická masáž, perličková koupel nebo oxygenoterapie.

Naprostou samozřejmostí je volný vstup do bazénu, sauny a whirlpoolu, parkování u hotelu a wifi připojení v prostorách hotelu i na pokojích.

TO VŠE V CENĚ BALÍČKU!

Přejete si prožít se svou drahou polovičkou nezapomenutelné chvíle plné lásky a zážitků? Neváhejte a rezervujte si svůj Valentýnský pobyt pro zamilované v hotelu Imperial ještě dnes!

Ubytování a další služby si můžete rezervovat online. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo zvláštní přání, kontaktujte nás.

KONTAKT REZERVACE

Využijte do 14.03.2019 20% slevy na vybrané léčebné a medical wellness programy. Postačí, když si svůj pobyt zarezervujete přes naše webové stránky nebo prostřednictvím našeho rezervačního oddělení.

Rezervovat nyní
Menu