Výročí svatby

Oslavte výročí svatby u nás

Ať už máte svatbu za sebou nebo se na ni teprve chystáte, zde si můžete udělat představu, jaká svatební výročí vás na společné cestě životem čekají. Svatební den je jenom začátek vašeho společného putování. Je to výchozí bod cesty, o které doufáte, že bude harmonická, dlouhá a naplněná láskou. Každoročně můžete svého partnera ujistit o tom, jak vám na něm záleží právě tím, že mu dáte v den výročí svatby nějaký hezký dárek, případně tento den oslavíte romantickým pobytem, mimo váš všední shon.

výročí jedině v hotelu imperial

  • Chtěli bychom vaši cestu životem zpříjemnit a usnadnit rozhodování, jak tento den oslavit, a proto pro vás máme speciální wellness pobytové balíčky, které jsou sestaveny s důrazem na nejnovější trendy a připraví tak pro vás nezapomenutelné chvíle ve dvou. Samozřejmě jsme rovněž připraveni vám ušít balíček tak říkajíc na míru. Nejen pro vás a vašeho partnera, ale například i pro vaše rodiče jako ocenění let, která spolu strávili, toto bude ideální dárek.
  • Oslavte léta strávená spolu a užijte si nezapomenutelné dny v našem „karlovarském zámku“, neodmyslitelné dominantě našeho lázeňského města.
  • Chcete při svém výročí zavzpomínat a prožít to nejlepší z vaší svatby? Není problém, připravíme pro vás takové malé opakování – stejný pokoj, stejná hostina – nic není problém. Stačí nám zavolat nebo napsat a sdělit nám svou představu.

Zajímá vás, podle čeho dostala jednotlivá výročí své názvy?

zde se můžete inspirovat

Aktuální přehled pobytových balíčků a jejich ceny

naleznete zde

Vaše rezervace byla odeslána. Děkujeme.

Poptávkový formulář

Antispamová ochrana

Zobrazit Informace o zpracování osobních údajů

Menu