Gastronomie v hotelu Imperial

Kulinářský zážitek

V moderně zařízených restauracích hotelu Imperial se o chuťové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a další kvalifikovaný personál. Jejich úkolem je příprava kulinářských delikates, které potěší nejen chuť, ale i ostatní smysly. 

Hotel Imperial
RESTAURANT PRAGUE
Otevírací doba
07:30 - 10:00 12:00 - 15:00 18:00 - 21:00

Restaurace s nádherným interiérem a výborným buffet

Stravování v Restaurantu Prague probíhá formou nabídkových stolů a pultů. Nekuřácká restaurace nabízí kromě výtečného menu ještě další "lahůdku". Naskýtá se vám tu prvotřídní podívaná ve formě "OPEN KITCHEN" - otevřené kuchyně. Příprava jídla se odehrává přímo před zraky hostů.

Hotel Imperial
RESTAURANT PARIS
Otevírací doba
12:00 - 15:00 18:00 - 21:00

À la carte Restaurace

Restaurace ve francouzském stylu nabízí obědy a večeře formou à la carte. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, nabídne vám obsluha výběr z českých i zahraničních vín. 

Hotel Imperial
CAFÉ VIENNA
Otevírací doba
10:00 - 21:00

Stylová kavárna s domácími zákusky

Může se zdát, že se v Café Vienna zastavil čas. Stylový interiér věrohodně napodobuje vzhled původní kavárny z roku 1912. Kromě bohaté nabídky kávy a kvalitních čajů si tu pochutnáte na prvotřídních moučnících. Živá hudba zpříjemňuje už tak vlídnou atmosféru. Ke kavárně náleží letní terasa.

Součástí Café Vienna je domácí cukrárna. Sladké speciality našeho mistra cukráře potěší chuťové buňky všech milovníků dezertů.

Online Rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

17Mai
18Mai
2
0