Líbánky, oslavy, výročí

Líbánky, oslavy, výročí

  • Hotel Imperial
#event
LÍBÁNKY NA ZÁMKU

Svatební cesta neboli líbánky, mají pro čerstvé novomanžele hluboký význam a bývají obdobím, na které pak s láskou vzpomínají celý život. Svatba znamená začátek vašeho společného soužití a my vám s radostí dopřejeme ten nejlepší vstup do života v manželství – na tom nejromantičtějším místě Karlových Varů. 

Začněte svůj společný život stylově. V nejznámějších lázních České republiky, v Karlových Varech, v neorenezančním hotelu Imperial, neodmyslitelné dominantě města. Jako novomanželé si zasloužíte jen to nejlepší – čeká vás totiž život plný výzev, tak ať si také trochu odpočinete a naberete na ně sílu.

Pro všechny, kteří si svůj start ve dvou chtějí užít a vzpomínat na něj spoustu let, jsme připraveni splnit jakékoli přání. Stačí nám zavolat nebo napsat a sdělit nám svá přání.

OSLAVTE VÝROČÍ SVATBY U NÁS

Ať už máte svatbu za sebou nebo se na ni teprve chystáte, zde si můžete udělat představu, jaká svatební výročí vás na společné cestě životem čekají. Svatební den je jenom začátek vašeho společného putování. Je to výchozí bod cesty, o které doufáte, že bude harmonická, dlouhá a naplněná láskou. Každoročně můžete svého partnera ujistit o tom, jak vám na něm záleží právě tím, že mu dáte v den výročí svatby nějaký hezký dárek, případně tento den oslavíte romantickým pobytem, mimo váš všední shon.

VÝROČÍ JEDINĚ V HOTELU IMPERIAL

Chtěli bychom vaši cestu životem zpříjemnit a usnadnit rozhodování, jak tento den oslavit, a proto pro vás máme speciální wellness pobytové balíčky, které jsou sestaveny s důrazem na nejnovější trendy a připraví tak pro vás nezapomenutelné chvíle ve dvou. Samozřejmě jsme rovněž připraveni vám ušít balíček tak říkajíc na míru. Nejen pro vás a vašeho partnera, ale například i pro vaše rodiče jako ocenění let, která spolu strávili, toto bude ideální dárek.
Oslavte léta strávená spolu a užijte si nezapomenutelné dny v našem „karlovarském zámku“, neodmyslitelné dominantě našeho lázeňského města.
Chcete při svém výročí zavzpomínat a prožít to nejlepší z vaší svatby? Není problém, připravíme pro vás takové malé opakování – stejný pokoj, stejná hostina – nic není problém. Stačí nám zavolat nebo napsat a sdělit nám svou představu.

NEZAPOMENUTELNÁ NAROZENINOVÁ OSLAVA

Oslava, na kterou jentak nezapomenete! Rádi pro Vás připravíme jedinečnou party v Hotelu Imperial. Dort i dekorace dle Vašich požadavků. Už jen stačí pozvat hosty!

V případě zájmu se prosím obracejte na naši event managerku:

Alexandra Williamson
Tel: +420 353 203 116,

e-mail: alexandra.williamson@spa-hotel-imperial.cz

Zarezervovat nyní