Hygienická opatření

Vážení klienti, pro zajištění ochrany Vašeho zdraví a prevenci šíření onemocnění COVID-19, jsme přijali následující hygienická opatření:

  • Klienti i zaměstnanci jsou povinni ve všech vnitřních prostorách nosit ochranu dýchacích cest – respirátor FFP2, respirátor KN95 (výjimkou je konzumace jídla u stolu, hotelový pokoj)-
  • Zdravotní personál je přítomen 24 hod. / 7 dní v týdnu.
  •  Neustálé školení zaměstnanců ohledně dodržování hygienických opatření.
  • Dodržování bezpečných rozestupů 2 metry Ve společných prostorách hotelu jsou umístěny dezinfekční gely.
  • Pravidelně probíhá dezinfekce povrchů a podlah ve všech společných prostorách a pokojích.
  • Upřednostňujeme bezhotovostní platbu Omezení počtu osob ve wellness.
  • Při úklidu pokojů dodržujeme předepsané hygienické standardy. Před ubytováním nového hosta provádíme dezinfekci všech kontaktních ploch a odstranili jsme obtížně dezinfikovatelné předměty (např. propisky, bloky, reklamní materiály)

Informace pro hosty před příjezdem

 Vážení klienti, dle aktuálních vládních nařízení Vás můžeme ubytovat pouze v případě, že splníte jeden z níže uvedených bodů. ·          

  • Byl/a jste očkován/a druhou dávkou proti covidu-19, přičemž od této dávky uběhlo nejméně 14 dní (dvou dávkové schéma). (PFIZER, Moderna, AstraZeneca, Johnson).
  • Prodělal/a jste laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a uplynula doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.
  • Předložit platný RT-PCR starý max 72 hodin v případě že je osoba – mladší 18 let, osoba, osoba, která se nemůže podrobit očkování proti onemocnění covid-19 (musí mít potvrzení o tom, že očkování není možné v systému ISIN), osoba, která nemá dokončené očkování.

V současnosti je možné se ubytovat na nejdéle 7 dnů za splněných podmínek. Pro prodloužení pobytu musíte opětovně splnit jednu z výše uvedených podmínek. 

V případě služební cesty se hosté prokazují – předně osoby s platným RT – PCR starým max 72 hodin, případně také platným očkovacím certifikátem, přičemž od poslední dávky uběhlo nejméně 14 dní (PFIZER, Moderna, AstraZeneca, Johnson),

V případě lázeňského pobytu Vám stačí RT - PCR starý max. 72 hodin. 

Před příjezdem do ČR je povinnost absolvovat PCR test i pro očkované a osoby s prodělaným onemocněním COVID 19. Výjimku budou mít děti, očkovaní do 18 let a očkovaní posilovací dávkou. 

KLIENTI SE DLE NAŘÍZENÍ MUSÍ PROKÁZAT PLATNÝM QR KÓDEM (DLE STANDARDŮ EU), KTERÝM SE PROKÁŽÍ NA RECEPCI. PLATNOST QR KÓDU BUDEME DLE NAŘÍZENÍ KONTROLOVAT POMOCÍ APLIKACE ČTEČKA. POKUD SE POMOCÍ APLIKACE ČTEČKA NEPODAŘÍ VYHODNOTIT CERTIFIKÁT JAKO PLATNÝ, BOHUŽEL NESMÍME KLIENTA UBYTOVAT.

Částečná rekonstrukce

Vážení klienti, od 1.1. - 30.4. 2022 bude probíhat v hotelu Imperial částečná rekonstrukce balkonů na několika pokojích. Věříme, že tyto stavební práce nijak nenaruší váš pobyt a uděláme maximum pro vaše pohodlí a spokojenost. 

Děkujeme za pochopení.