Reflexní terapie
Reflexní terapie
Reflexní terapie
Reflexní terapie

Reflexní terapie

Reflexní terapie se zrodila ve východní Asii přibližně před 5000 let. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle, nejčastěji se ale využívají reflexní plosky nohou. Má preventivní význam, ale v současnosti pomáhá řešit především akutní i chronické problémy, lze ji využít jako doplněk jiné léčby nebo k urychlení rekonvalescence.

Procedury
  • MASÁŽ PLOSKY NOHY - REFLEXNÍ

Reflexní masáž plosky nohy je příjemnou formou prevence i léčení různých obtíží. Přináší harmonizaci těla i mysli, a může mít i příznivý vliv na ovlivnění depresivních stavů. Citlivé masážní doteky a tlaky rukou terapeuta odhalí původ obtíží. Procedura je vhodná k léčbě akutních i chronických obtíží včetně tlumení bolesti.

 

  • PNEUMOPUNKTURA

Rostoucí popularitě se těší reflexní metoda s vynikajícími účinky na snížení bolestí páteře a kloubů – pneumopunktura. Speciálně vyškolený pracovník aplikuje malé množství oxidu uhličitého plynovou injekcí do podkoží − do akupunkturních bodů podél páteře a kloubů. Výsledkem je snížení svalového napětí i bolestivých syndromů pohybového ústrojí.

 

    REZERVACE