Vodoléčebné procedury
Vodoléčebné procedury
Vodoléčebné procedury
Vodoléčebné procedury
Vodoléčebné procedury
Vodoléčebné procedury

Vodoléčebné procedury

Hydroterapie, česky vodoléčba, je rehabilitační metoda, která využívá léčebnou sílu vody. Zejména minerální termální voda totiž zmírňuje napětí i bolesti a uvolňuje svalstvo. Vhodné jsou koupele s přísadami minerálních esencí a bylin, které se využívají pro relaxaci a očištění organizmu od stresu a napětí. Vodní masáže slouží k uvolnění pohybového aparátu a zmírnění bolestí. Vířivé koupele jemným způsobem aktivují odvod lymfy, perličková koupel je vynikající mikromasáží.

Procedury
  • HYDROXEUR

Hydroxeur je podvodní masáž, která pomocí speciálních trysek zabudovaných ve vodoléčebné vaně využívá také prvků akupunktury. Během procedury dochází díky teplotě vody a jemným paprskům vody k uvolnění svalů i duševního napětí, ke stimulaci jednotlivých bodů na zádech, dolních a horních končetinách. Tato masáž pomáhá léčit bolestivé stavy pohybového aparátu: degenerativní, revmatická onemocnění, poúrazové stavy, je účinná v boji s únavovým syndromem.

 

  • KOUPEL VÍŘIVÁ

Vířivá koupel jemně masíruje tělo mechanickým pohybem teplé vody ve speciálně uzpůsobené vaně. Díky kombinaci teplé vody a masáže se uvolní ztuhlé svaly i klouby, prokrví se tkáně, které jsou tak zvýšenou mírou zásobení kyslíkem i potřebnými živinami. Rovněž je stimulován lymfatický systém. Tato procedura je zvlášť vhodná k léčení poúrazových a pooperačních stavů, lokálně působí na postiženou oblast. Má vliv na celkovou relaxaci a regeneraci. 

REZERVACE