_
RESTAURANT PARIS
NAVŠTIVTE NAŠI ZÁŽITKOVOU RESTAURACI PARIS
VOUCHERY
Darujte zážitek sobě nebo svým nejbližším..
Spa & Wellness
Budeme si Vás
hýčkat
Sportcentrum Imperial
Pro hotelové hosty
vstup zdarma
Event
Skvělé prostředí
pro pořádání Vašich eventů

Spa hotel Imperial *****


Jedinečný - takový je Imperial

Přijeďte se odměnit do hotelu Imperial, majestátního zámku pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Varů.

Pokoje


Dechberoucí výhled,
luxusní design
a hlavně pohodlí

Všechny pokoje hotelu mají nádherný výhled na město nebo les a většina má balkony. Ve všech pokojích najdete komfortní postel s kvalitními matracemi, na kterých se vám bude spát jako v pohádce.

References

Hotel Imperial

Velmi příjemný a vstřícný personál, služby na vysoké úrovni – ubytování, welness a zejména kuchyně. Doporučujeme excelentní restauraci Paříž – rafinovaně sestavený jídelníček, vlastní jídla jsou kulinářským překvapením. Vše završuje úžasná poloha celého hotelového komplexu s výhledem na Karlovy Vary a Kolonádu. Doporučujeme i náročným klientům.

Užasné místo...

Hotel je nádherný, má vysoké stropy a krásný novorenesanční styl.
Pokoje jsou prostorné, čisté, kde nechybí vybavení jako župan, bačkory i veškeré sety od šicího až po kartáček na zuby..
Z pokojů je nádherný výhled na celé Karlovy Vary. Dolů vede lanová dráha, která je otevřena do 21:00h a pro návštěvníky hotelu je po celý jejich pobyt zdarma.
Personál byl milý a ochotný nám s čímkoli a kdykoli pomoci.
Den po celodenní toulce po městě jsme zakončili v hotelovém SPA, které má bazén, saunu a výřivku. Hotel nabízí i možnost masáží, které jsme bohužel za náš pobyt nestihli využít.
Pro útěk z každodenní rutiny města je toto naprosto ideální místo na relaxaci.

Skvělý pobyt.

Týden, který jsme strávili v tomto hotelu byl úžasný zážitek. Profesionální přístup, velice vstřícný a ochotný personál. Pokoj nádherný, prostorný, s výhledem na park. Spa a wellness s velice ochotným a příjemným personálem. Stravování v restauraci nemá chybu. Zcela jistě stojí zato se k Vám vrátit. Děkujeme za krásný týden.

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

7Řijen
8Řijen
2
0