Gastronomie v hotelu Imperial

Kulinářský zážitek

V moderně zařízených restauracích hotelu Imperial se o chuťové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a další kvalifikovaný personál. Jejich úkolem je příprava kulinářských delikates, které potěší nejen chuť, ale i ostatní smysly. 

Hotel Imperial
RESTAURANT PRAGUE
Otevírací doba
07:00 - 10:30
12:00 - 14:00
17:30 - 20:30

Restaurace s nádherným interiérem a výborným buffetem

Stravování v Restaurantu Prague probíhá formou nabídkových stolů a pultů. Nekuřácká restaurace nabízí kromě výtečného menu ještě další "lahůdku". Naskýtá se vám tu prvotřídní podívaná ve formě "OPEN KITCHEN" - otevřené kuchyně. Příprava jídla se odehrává přímo před zraky hostů. Doporučený dresscode je smart casual. Vstup domácím mazlíčkům není povolen.

Hotel Imperial
RESTAURANT PARIS
Otevírací doba - PO - ČT
15:00 - 22:00
Otevírací doba - PÁ - NE
12:00 - 22:00

À la carte Restaurace

Restaurace ve francouzském stylu nabízí stravování formou à la carte. Spojuje se zde mezinárodní kuchyně spolu s francouzskou a českou. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, nabídne vám obsluha výběr z českých i zahraničních vín. Doporučený dresscode je smart casual. Vstup domácím mazlíčkům není povolen.

Hotel Imperial
CAFÉ VIENNA
Otevírací doba PO - NE
10:00 - 22:00

Stylová kavárna s domácími zákusky

Může se zdát, že se v Café Vienna zastavil čas. Stylový interiér věrohodně napodobuje vzhled původní kavárny z roku 1912. Kromě bohaté nabídky kávy a kvalitních čajů si tu pochutnáte na prvotřídních moučnících. Živá hudba zpříjemňuje už tak vlídnou atmosféru. Ke kavárně náleží letní terasa.

Součástí Café Vienna je domácí cukrárna. Sladké speciality našeho mistra cukráře potěší chuťové buňky všech milovníků dezertů.

Online Rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

7Řijen
8Řijen
2
0