Recepce

Portýr - pomoc se zavazadly
Při příjezdu vám pomůže portýr se zavazadly a předvede vás do vašeho pokoje.

Parkoviště s obsluhou
Jen zastavte před recepcí a my odtud bezpečně odvezeme váš automobil na naše parkoviště. Kdykoli o to požádáte, přivezeme ho zpět před hlavní vchod. Parkování 15 € / den


24/7 Check-In a Check-Out
Standardní check-in ve 14:00 a check-out ve 12:00. Lze po dohodě s recepcí změnit. Tato služba také zahrnuje úschovu zavazadel, pokud je třeba.


Směnárna - Geld, peníze, money, деньги, ...
Peníze můžete směnit na recepci hotelu podle aktuálního směnného kurzu.

Sekretářské služby - univerzální kancelář
Mezi tyto služby patří faxování, kopírování a tisk dokumentů. Přístup k internetu je zajištěn nejen v pokojích, ale také v business centru vedle recepce.


Ústředna, informace o telefonním čísle
Recepce poskytne informace o telefonních číslech.

Domácí zvířata

Nechcete nechat svého mazlíčka doma, zatímco vy si užíváte na dovolené? Vezměte ho s sebou. Ubytování s domácími mazlíčky je možné po předchozí domluvě (za poplatek) při rezervaci pobytu.

Stravování

Pokojová služba
Objednejte si pokojovou službu, abyste si mohli pochutnat na snídani v posteli nebo si vychutnat sklenku dobrého vína v soukromí, aniž byste opustili hotelový pokoj. Chcete-li prozkoumat širokou škálu jídel a nápojů, které jsou k dispozici pro doručení do pokoje, prostudujte si menu pokojové služby, které najdete ve svém pokoji.

Stravování
Zajistíme komplexní gastronomické služby přesně vyhovující vašim přáním. Příprava menu pro jakoukoli událost. Pro více informací nás prosím kontaktujte. Nabízíme také možnost využití hotelových konferenčních místností.

Kosmetické a kadeřnické služby

Kadeřnictví
Kadeřníci na požádání vytvoří účesy. Poradí vám v péči o vlasy a doporučí vhodné přípravky pro péči o vlasy.

Otevírací doba: PO-PÁ 8:00-14:00
Rezervace: +420 353 203 950

Kosmetický salon Carl´s

Přímo v hotelu Imperial je luxusní kosmetický salon a jedinečný showroom karlovarské kosmetiky Carl's. 

Hotel Imperial poskytuje svým hostům pětihvězdičkové služby nejvyšší kvality. To je jeden z důvodů, proč mohou hosté během svého pobytu používat přírodní kosmetiku Carl's ve svých pokojích. Díky kosmetice mají možnost čerpat z karlovarských přírodních zdrojů ještě intenzivněji.
Kosmetiku testovanou po celou dobu pobytu na „své vlastní kůži“ si můžete zakoupit v hotelu, takže můžete využívat přírodní zdroje Karlových Varů i po návratu domů.

Otevírací doba: PO-PÁ 8:30-17:00, SO 8:30-14:00, NE uzavřeno
Rezervace: +420 353 206 642, imperial@carls-cosmetics.com

Sportcentrum Imperial

Sportcentrum Imperial Karlovy Vary je prvním klubovým, prestižním sportovním areálem nejen v Karlových Varech, ale také v celém Karlovarském kraji. Jeho členům i jednorázovým návštěvníkům jsou k dispozici všechna sportoviště včetně nově vybudované boulderingové stěny a ricochetového kurtu i venkovních tenisových kurtů s umělým povrchem a celoročním provozem.

Vstup do sportcentra pro děti od 15 let, za doprovodu dospělé osoby.

Více o Sportcentru Imperial zde.

Navštivte náš Facebook.

Staňte se členem prestižního klubu Sportcentra Imperial. Více informací o členství.

AKTIVITY VE SPORTCENTRU IMPERIAL

TENIS

FITNESS

SKUPINOVÉ LEKCE (PILATES, ZUMBA, AEROBIC, ATD.)

RICOCHET

BOULDERINGOVÁ STĚNA