EXECUTIVE Suite
EXECUTIVE Suite
EXECUTIVE Suite
EXECUTIVE Suite
EXECUTIVE Suite

EXECUTIVE Suite

Dvoulůžkový pokoj

EXECUTIVE Suite

Více luxusu přináší Executive Superior Suite. V hotelu Imperial najdete pouze 3 tato apartmá. Executive Suite má oddělenou obývací a spací část. V pokoji je vám k dispozici set na přípravu čaje a kávy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi), bezpečnostní schránka a minibar. Koupelna je vybavena 2 umyvadly, vanou, sprchovým koutem, kosmetickým zrcátkem a fénem. Executive Suite má nadstandardně 2 WC a bidet. Během pobytu jsou vám k dispozici hygienické potřeby Carl´s, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Na přivítanou je pro vás přichystáno občerstvení v podobě ovocného talíře, láhve vína a minerální vody. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete  z ze 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V EXECUTIVE SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU V RESTAURANTU PARIS. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

6.
EXESUI1.JPG
19-04-Imperial-pokoj1-superior-suite-1.JPG
EXESUI2.JPG
EXESUI3.JPG
18-Imperial-pokoj2-suite-superior-1.JPG
Perfektní v každém detailu

"UBYTOVÁNÍ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY JIŽ OD ROKU 1912"


Hotel Imperial nabízí již od roku 1912 hotelové a lázeňské služby té nejvyšší kvality.

Přesvědčte se o tom jako již tisíce hostů ze všech koutů světa.

V nedávné době byly interiéry této neoklasicistní dominanty Karlových Varů kompletně zrekonstruovány. Avšak místa, ve kterých pobývaly významné české i zahraniční osobnosti, si i přes rekonstrukci zachovala jedinečnou atmosféru a styl. Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké.

REZERVACE