JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite

JUNIOR Suite

Dvoulůžkový pokoj

Twin Bed
Bath
Work desk
Minibar
TV
Wifi
JUNIOR Suite

Junior Suite je prostorné apartmá s oddělenou obývací částí a ložnicí. K dispozici jsou nejen 2 lůžka, ale také přistýlka. Pokoj je dále vybaven telefonem s přímou volbou, bezplatným připojení k internetu (Wi-Fi), setem na přípravu čaje a kávy, minibarem a bezpečnostní schránkou. Koupelna je zařízena vanou, 2 umyvadly, kosmetickým zrcátkem a fénem. K WC náleží bidet. Při příjezdu je pro vás na uvítanou připravena láhev vína a minerální vody. Během pobytu jsou vám k dispozici hygienické potřeby Carl´s, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete z 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V JUNIOR SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU V RESTAURANTU PARIS. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

5.
19-04-Imperial-pokoj7-suite-3.JPG
JUNSUI3.JPG
JUN SUI2.JPG
19-04-ImperialKV-2-pokoj11-superior-suite-K.JPG
19-04-ImperialKV-2-pokoj8-suite-1.JPG
19-04-Imperial-pokoj7-suite-1.JPG
Perfektní v každém detailu

"UBYTOVÁNÍ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY JIŽ OD ROKU 1912"


Hotel Imperial nabízí již od roku 1912 hotelové a lázeňské služby té nejvyšší kvality.

Přesvědčte se o tom jako již tisíce hostů ze všech koutů světa.

V nedávné době byly interiéry této neoklasicistní dominanty Karlových Varů kompletně zrekonstruovány. Avšak místa, ve kterých pobývaly významné české i zahraniční osobnosti,

si i přes rekonstrukci zachovala jedinečnou atmosféru a styl. Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké.

REZERVACE