JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite
JUNIOR Suite

JUNIOR Suite

Dvoulůžkový pokoj

JUNIOR Suite

Junior Suite je prostorné apartmá s oddělenou obývací částí a ložnicí. K dispozici jsou nejen 2 lůžka, ale také přistýlka. Pokoj je dále vybaven telefonem s přímou volbou, bezplatným připojení k internetu (Wi-Fi), setem na přípravu čaje a kávy, minibarem a bezpečnostní schránkou. Koupelna je zařízena vanou, 2 umyvadly, kosmetickým zrcátkem a fénem. K WC náleží bidet. Při příjezdu je pro vás na uvítanou připravena láhev vína a minerální vody. Během pobytu jsou vám k dispozici hygienické potřeby Carl´s, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete z 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V JUNIOR SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU V RESTAURANTU PARIS. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

5.
19-04-Imperial-pokoj7-suite-3.JPG
JUNSUI3.JPG
JUN SUI2.JPG
19-04-ImperialKV-2-pokoj11-superior-suite-K.JPG
19-04-ImperialKV-2-pokoj8-suite-1.JPG
19-04-Imperial-pokoj7-suite-1.JPG
Perfektní v každém detailu

"UBYTOVÁNÍ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY JIŽ OD ROKU 1912"


Hotel Imperial nabízí již od roku 1912 hotelové a lázeňské služby té nejvyšší kvality.

Přesvědčte se o tom jako již tisíce hostů ze všech koutů světa.

V nedávné době byly interiéry této neoklasicistní dominanty Karlových Varů kompletně zrekonstruovány. Avšak místa, ve kterých pobývaly významné české i zahraniční osobnosti,

si i přes rekonstrukci zachovala jedinečnou atmosféru a styl. Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké.

REZERVACE