MOSER Suite
MOSER Suite
MOSER Suite
MOSER Suite

MOSER Suite

Dvoulůžkový pokoj

MOSER Suite

Druhé nejluxusnější apartmá v hotelu Imperial se nazývá Moser Suite. Na rozdíl od všech ostatních pokojů má Moser Suite nejen oddělenou obývací část a ložnici či vlastní kuchyňku, ale jeho interiér je také vybaven exkluzivními výrobky z dílny světoznámé sklárny Moser. Pokoj je kromě standardního zařízení (set na přípravu čaje a kávy, telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení k internetu, bezpečnostní schránka, minibar) vybaven také  DVD přehrávačem. Luxusní koupelna s vanou jacuzzi i sprchovým koutem a 2 umyvadly je vybavena ještě fénem a kosmetickým zrcátkem. K dispozici jsou také 2 WC a bidet. Během pobytu můžete využít hygienické potřeby Carl´s, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Na přivítanou je pro vás přichystáno občerstvení v podobě ovocného talíře, láhve vína a minerální vody. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete z 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V MOSER SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU V RESTAURANTU PARIS. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

7.
MOS1.JPG
MOS2.JPG
MOS3.JPG
18-Imperial-pokoj3-suite-deluxe-2.JPG
Perfektní v každém detailu

"UBYTOVÁNÍ TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY JIŽ OD ROKU 1912"


Hotel Imperial nabízí již od roku 1912 hotelové a lázeňské služby té nejvyšší kvality.

Přesvědčte se o tom jako již tisíce hostů ze všech koutů světa.

V nedávné době byly interiéry této neoklasicistní dominanty Karlových Varů kompletně zrekonstruovány. Avšak místa, ve kterých pobývaly významné české i zahraniční osobnosti,

si i přes rekonstrukci zachovala jedinečnou atmosféru a styl. Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké.

REZERVACE