SPA & Wellness
SPA & Wellness
SPA & Wellness
SPA & Wellness
SPA & Wellness
SPA & Wellness

SPA & Wellness

Hotel Imperial je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, které ho staví mezi nejlepší lázeňské hotely v České republice, což potvrzuje i řada prestižních ocenění. V hotelu poskytujeme přes 100 léčebných výkonů a procedur na celkové ploše 1.600 m2.

LÁZEŇSKÝ HOTEL S VELKÝM „L“ aneb za nás mluví fakta

Několikanásobný držitel ocenění
„Nejlepší lázeňský hotel České republiky“

17-060-Imperial-KV-pool-detail.jpg
17-060-Imperial-KV-pool-wide.jpg
imperial balneo 26.jpg
047imperial balneo_06.jpg
049imperial balneo_07.jpg
DSC_2427.JPG
SPA & Wellness
  • Rozloha Spa & Wellness centra: 1.600 m2

  • K léčebným účelům spotřebujeme průměrně každý den 10.500 litrů minerální vody

  • 24 hodinová služba zdravotní sestry

  • Chod Spa & Wellness centra zajištuje přes 50 zaměstnanců léčebného úseku

  • Vřídelní vodu máme přivedenou přímo do hotelu

  • Jsme vám schopni zajistit přes 100 zdravotnických výkonů a procedur

Doménou hotelu Imperial je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu Imperial je přiveden i pramen Vřídlo, který je schlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru. Najdete jej v horním patře hotelové haly. Vřídelní voda je u nás používána především k léčebným účelům, proto jí denně spotřebujeme v průměru 10.500 litrů, což odpovídá přibližně 21 % celkové denní spotřeby minerální vody v Karlových Varech. Dalšími přírodními zdroji, které používáme, jsou peloidy a léčivý plyn (oxid uhličitý).

REZERVACE