Luxusní ubytování s jedinečným výhledem na Karlovy Vary

"Ubytování té nejvyšší kvality již od roku 1912"

Hotel Imperial nabízí již od roku 1912 hotelové a lázeňské služby té nejvyšší kvality. Přesvědčte se o tom jako již tisíce hostů ze všech koutů světa.

V nedávné době byly interiéry této neoklasicistní dominanty Karlových Varů kompletně zrekonstruovány. Avšak místa, ve kterých pobývaly významné české i zahraniční osobnosti, si i přes rekonstrukci zachovala jedinečnou atmosféru a styl. Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké.

 • luxusní ubytování 5*
 • 2 prestižní hotelové restaurace
 • rozsáhlé balneocentrum (1600m2)
 • bohaté služby a servis

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj *****

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj

Min. rozměr pokoje: 18/27 m2 více info

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj

Komfortní pokoje si můžete v hotelu Imperial rezervovat v jednolůžkové i dvoulůžkové variantě. Dvoulůžkový pokoj navíc s možností přistýlky. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, dále fénem a kosmetickým zrcátkem. Kromě WC zde najdete také bidet. V pokoji je vám k dispozici telefon s  přímou volbou, a bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi, LAN). Pro drobné občerstvení slouží minibar. Své doklady, hotovost i cennosti můžete uschovat v bezpečnostní schránce. Během pobytu jsou vám k  dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle.

Hosté ubytovaní v jednolůžkovém a dvoulůžkovém pokoji se stravují v Restaurantu Prague.

REZERVUJTE NYNÍ

Pokoj Superior *****

Pokoj Superior

Min. rozměr pokoje: 40 m2 více info

Pokoj Superior

Ubytujete-li se v pokoji Superior můžete si na přivítanou připít připravenou minerální vodou. Pokoj je rozdělen na obývací a spací část. Kromě 2  lůžek můžete využít i přistýlku. V pokoji najdete mimo telefonu s přímou volbou také minibar, bezpečnostní schránku a bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi, LAN). Koupelna je vybavena umyvadlem, vanou, kosmetickým zrcátkem a fénem. K WC náleží bidet. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a  osušky, župan a pantofle.

Hosté ubytovaní v pokoji Superior se stravují v Restaurantu Prague.

REZERVUJTE NYNÍ

Suite *****

Suite

Min. rozměr pokoje: 47 m2 více info

Suite

Suite je prostorné apartmá s oddělenou obývací částí a ložnicí. K dispozici jsou nejen 2 lůžka, ale také přistýlka. Pokoj je dále vybaven telefonem s přímou volbou, bezplatným připojení k internetu (Wi-Fi, LAN), minibarem a bezpečnostní schránkou. Koupelna je zařízena vanou, 2 umyvadly, kosmetickým zrcátkem a fénem. K WC náleží bidet. Při příjezdu je pro vás na uvítanou připravena láhev vína a minerální vody. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete z 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU v Restaurantu Paris. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

REZERVUJTE NYNÍ

Superior Suite *****

Superior Suite

Min. rozměr pokoje: 58 m2 více info

Superior Suite

Více luxusu přináší Superior Suite. V hotelu Imperial najdete pouze 3 tato apartmá. Superior Suite má oddělenou obývací a spací část. V pokoji je telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu (Wi-Fi, LAN), bezpečnostní schránka a minibar. Koupelna je vybavena 2 umyvadly, vanou, sprchovým koutem, kosmetickým zrcátkem a fénem. Superior Suite má nadstandardně 2 WC a bidet. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Na přivítanou je pro vás přichystáno občerstvení v podobě ovocného talíře, láhve vína a minerální vody. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete z 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V Superior SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU v Restaurantu Paris. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

REZERVUJTE NYNÍ

Deluxe Suite *****

Deluxe Suite

Min. rozměr pokoje: 165 m2 více info

Deluxe Suite

Dvě nejluxusnější apartmá v hotelu Imperial se nazývají Deluxe Suite. Na rozdíl od všech ostatních pokojů má Deluxe Suite nejen oddělenou obývací část a ložnici, ale také svou vlastní kuchyňku. Pokoj je kromě standardního zařízení ( telefon, Wi-Fi připojení k internetu, bezpečnostní schránka, minibar) vybaven také  DVD přehrávačem. Luxusní koupelna s vanou jacuzzi i sprchovým koutem2 umyvadly je vybavena ještě fénem a kosmetickým zrcátkem. K dispozici jsou také 2 WC a bidet. Během pobytu můžete využít základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Na přivítanou je pro vás přichystáno občerstvení v podobě ovocného talíře, láhve vína a minerální vody. Máte také možnost zvolit si polštář, který bude ideálně vyhovovat vašim potřebám. Vybírat můžete z 3 druhů polštářů a 4 velikostí.

HOSTÉ UBYTOVANÍ V Deluxe SUITE SE STRAVUJÍ FORMOU TŘÍCHODOVÉHO MENU v Restaurantu Paris. V DEN PŘÍJEZDU NAVÍC OBDRŽÍ K VEČEŘI JAKO POZORNOST LAHEV IMPERIAL SEKT (PLATÍ PRO KLIENTY, KTEŘÍ MAJÍ ZAKOUPENOU POLOPENZI ČI PLNOU PENZI). SNÍDANĚ JE K DISPOZICI V RESTAURANTU PRAGUE.

REZERVUJTE NYNÍ

Check in

14.00

V tento čas jsme plně připraveni vás ubytovat.

Check out

12.00

Čas pro opuštení vašeho pokoje

Další služby

Další služby

 • portýr - pomoc se zavazadly
 • valet parking - parkoviště s obsluhou
 • room service
 • směnárna
 • klientská IT podpora
 • sekretářské služby (fax, tiskárna, business centrum s přístupem na internet, kopírování)
 • ubytování s domácími zvířaty - po předchozí dohodě (za poplatek)
Úklidová služba

Úklidová služba

Úklid pokojů probíhá na základě přísných hygienických standardů. Před příjezdem hosta je každý pokoj důkladně uklizen a vydezinfikován. Úklidová služba zajišťuje:

 • každodenní úklid pokoje
 • doplňování koupelnové kosmetiky
 • výměnu koupelnového prádla (ručníky, osušky)
  v rámci green managementu si četnost výměny určuje host sám
 • výměnu ložního prádla
 • večerní odestýlání postele
 • doplňování minibarů
 • praní prádla (za poplatek)
 • chemické čištění oděvů (za poplatek)
 • žehlení (za poplatek)
 • čištění obuvi (za poplatek)
Menu