Jsme „IQOS friendly“ hotel

Vážení hosté,  

dovolujeme si vás požádat, abyste respektovali nekuřácký statut našeho hotelu. Chceme však, aby se u nás cítili příjemně všichni hosté. Proto v rámci zkvalitnění našich služeb vycházíme vstříc uživatelům nikotinových alternativ, které nemají negativní vliv na nekuřácké okolí.  

V našem hotelu mají hosté možnost:

  • Zvolit si v rezervačním systému „IQOS friendly“ pokoj, kde je možné používat produkty na principu zahřívaného tabáku – např. IQOS.
  • Kuřáci klasických cigaret mají možnost zapůjčit a vyzkoušet si – po dobu pobytu v našem hotelu - zařízení IQOS, které představuje lepší volbu pro dospělé kuřáky.  

Jako přednímu lázeňskému hotelu nám záleží na zdravém životním stylu, a proto chceme vytvořit prostředí, které motivuje kuřáky, aby udělali důležitou pozitivní změnu ve svém životě a přestali kouřit nebo alespoň zvolili nové a méně škodlivé alternativy užívání tabáku.   Podporujeme tím i město Karlovy Vary ve snaze být prvním „Městem bez kouře“ v České republice. Důrazem na omezení kouření cigaret chce tato aktivita podpořit zdraví, lázeňství a zdravý životní styl v tomto významném evropském lázeňském městě.   Věříme, že nás v tom podpoříte i vy jako naši vážení hosté.  

Děkujeme a přejeme příjemný pobyt.